محله های ایرانی نشین در کانادا

خرید از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

طراحی سایت برای ایرانیان خارج کشور https://www.arzejahani.ir/wp-content/uploads/2019/05/%D8%A7%D8%B1%D8%B2_%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C.gif  
ایرانیان کانادا - راهنمای سفر و توریسم فضائی و مهاجرت به کشورهای مختلف دنیا از کانادا تا استرایا
ایرانیان کانادا – سفر و توریسم فضائی
اکتبر 2, 2023
خبر بد بایننس برای بازار بین کوین و رمزارزها
نوامبر 22, 2023

معرفی محله های ایرانی نشین کشور کانادا در سایت کانادا-ایران - بهترین محله ها و ایالت های مناسب برای کار و زندگی در کانادا - ایرانی در کانادا

معرفی محله های ایرانی نشین کشور کانادا در سایت کانادا-ایران – بهترین محله ها و ایالت های مناسب برای کار و زندگی در کانادا – ایرانی در کانادا

کشور کانادا کشوری پیشرفته و مهاجرپذیر است و به این دلیل در لیست انتخاب بسیاری از افراد مخصوصا کشورهای در حال پیشرفت است و بسیاری از ایرانیان نیز کشور کانادا را خانه دوم خودشان برای زندگی انتخاب کردند.
حالا هرکس به دلیلی، یکی به دلیل جستجوی آینده بهتر و اجرای ایده و رویاها، یکی بدلایل شغلی و اقتصادی، فرهنگی و یا سیاسی زندگی در کشور دیگه را ترجیح داده .

– جمعیت ایرانیان مقیم کانادا

در این راستا و بر پایه آمار وزارت امور خارجه ایران بیش از 4 میلیون ایرانی در کانادا زندگی می کنند.
و نکته بسیار مهم اینکه جمعیت کل کشور کانادا 38 میلیون نفر می باشد.

– ایرانیان کدام استان کانادا را برای زندگی انتخاب می کنند؟

همانطور که در کشور ما استان ها و شهرها به دلایل مختلف جاذبه برای اقامت دارند طبیعتاً برای شهرهای کانادا نیز جاذبه های مختلفی وجود دارد.
برای مثال در شهرهای ایران تهران به دلیل اینکه پایتخت کشور بوده و تمرکز فعالیت های تجاری و تبلیغاتی و امکانات بالقوه از استغال، رفاه و درمان در پایتخت متمرکز است رویای بسیاری از شهروندان سایر استان ها می‌باشد.
همچنین استان های گیلان و مازندران به دلیل طبیعت سبز و آب و هوای خوب جاذبه زیادی برای افرادی است که در جستجوی آرامش و تندرستی هستند.

در کانادا هم وضعیت مشابه با ایران است، پایتخت کانادا یکی از مواردی است که مهاجران آن را نسبت به شهرهای دیگر در اولویت اول با آخر قرار می دهند.

برای نمونه مهاجرانی که در جستجوی رشد سریع هستند و وضعیت اقتصادی خوبی دارند طبیعتاً پایتخت کانادا فرصت های بیشتر تبلیغاتی و رشد و دیده شدن برای ایشان فراهم می کند و کلا محل های شلوغ و پرجمعیت را انتخاب می کنند، اما مهاجرانی که وضعیت اقتصادی مناسبی ندارند و یا در جستجوی آرامش و گریز از ترافیک و شلوغی هستند، شهرهای دیگر کانادا را انتخاب می کنند اما در نهایت در بین شهرهای کانادا شهر تورنتو در استان انتاریو انتخاب نخست ایرانیان می باشد . به بیان دیگر نزدیک به 50 درصد کل ایرانیان ساکن کانادا در تورنتو زندگی می کنند و توجه به همین نکته برای موفقیت ایرانیانی که کسب و کار و خدمات مرتبط با ایرانیان از جمله رستوران و وکالت را ارائه می دهند اهمیت فراوانی دارد.
اما ونکوور کانادا رتبه دوم انتخاب ایرانیان برای زندگی می باشد، طوری که 25 درصد ایرانیان کانادا در شهر ونکوور کانادا مشغول کار و زندگی می باشند.

بطور کلی پراکندگی جمعیتی ایرانیان ساکن‌کانادا بیشتر در استان های انتاریو، بذیتیش کلمبیا و کبک می باشد. استان کبک تفاوت های زیادی با سایر استان های کانادا دارد و اینکه زبان فرانسوی در این شهر به زبان انگلیسی برتری داشته و حتی نسبت به آن تعصب بالایی وجود دارد!

اما اولویت زبان فرانسوی باعث نشده که ایرانیان شهرهای استان کبک را برای زندگی و کار انتخاب نکنند، طوری که بیش از 23 هزار ایرانی در شهر مونترال کانادا زندگی می کنند. مونترال از نظر موقعیت جغرافیایی در شرق کانادا و جنوب شرقی استان کبک کانادا می باشد و نزدیک به 70 درصد ساکنان مونترال به فرانسه صحبت می کنند.

هزینه های کم زندگی و آمار پایین جرم و جنایت باعث شده تا مونترال در اولویت انتخاب ایرانیان مهاجر برای سفر و زندگی در کانادا قرار بگیرد.

– محله های ایرانی نشین کانادا

از شهرها و تمرکز ایرانیان صحبت کردیم اما آگاهی از محله های ایرانی نشین کانادا برای صاحبان کسب و کاری که شغل و درآمدشان ارتباط مستقیم با حضور فیزیکی ایرانیان دارد بسیار مهم است. برای نمونه راه اندازی یک رستوران مانند مشاغلی مانند IT نیست که بتوان خدمات از راه دور ارائه داد و در واقع رستوران یک کسب و کار محلی است و در نتیجه یک رستوران ایرانی با غذاهای ایرانی نیاز به مشتری ایرانی داشته و با ذائقه ایرانیان همخوانی دارد.
اگرچه با بکارگیری هنرمندانه تبلیغات می توان شهروندان غیر ایرانی کانادا را نیز برای تست یک غذای متفاوت مانند چلو کباب و قرمه سبزی که اتفاقا در لیست خوشمزه ترین غذاهای جهان هستند ترغیب کرد.

اما بطور کلی تمرکز جمعیتی ایرانیان کانادا بیشتر در محله های شمالی تورنتو می باشد.
در محله هایی همچون ریچموند هیل، تورن‌هیل،  وان، مارکهام و نورث ونکوور، وست ونکوور، برنابی و کوکیتلام با ایرانیان زیادی روبرو خواهید شد.

– زندگی با ایرانیان کانادایی آری یا خیر؟

من مدتی در کوالالامپور مالزی زندگی می کردم که اولین بار در 2008 بود. داخل مترو یک ایرانی را که دیدم و بسیار خوشحال شدم،اما در کمال ناباوری با چهره جدی و غیردوستانه او روبرو شدم که حتی رویش را به سمت دیگر کرد.
از سوی دیگر یک بار که مشغول رفتن به محل زندگی جدیدم که یک برج 25 طبقه بود با چند دختر سیاه پوست آفریقایی هم مسیر شدم که شاد و خندان با هم گفتگو می کردند،اما همینکه وارد آسانسوری شدند که چند هموطن از جنس پسر داخل آن بود دست از شوخی و خنده برداشته و با اخم و سردی زیاد منتظر بودند تا سریع تر از آسانسور پیاده شوند.

به نظر شما دلیلش چیست؟

آیا ایرانیان نسبت به همدیگر غریبه هستند و همدیگر را آزار می دهند؟
به نظر شما دلیلش چیست؟

و اگر شما ساکن کانادا هستید و یا در حال برنامه ریزی برای مهاجرت به کانادا هستید انتخاب شما کدام یک از این موارد بوده و یا خواهد بود:

– تمایل به زندگی و هم نشینی با ایرانیان کانادا
– دوری از شهرهای کانادا که ایرانیان زیادی دارد

– چرا ایرانیان شهر تورنتو را برای زندگی انتخاب می کنند؟

تورنتو مرکز استان انتاریو پرجمعیت ترین شهر کانادا و همچنین پس از مکزیکوسیتی، نیویورک و لس آنجلس چهارمین شهر پرجمعیت آمریکای شمالی می باشد.
در لس آنجلس مخصوصا بورلی هیلز در کشور آمریکا نیز ایرانیان زیادی زندگی می کنند بطوریکه یک‌ محله بنام تهرانجلس وجود دارد.

وجود دانشگاه های بزرگ و مدرن با رتبه بالای جهانی، نرخ‌جرم کم، جاذبه های گردشگری زیاد، آمار بیکاری پایین، تمیز بودن شهر کیفیت زندگی در تورنتو را بالا برده و باعث شده که در اول لیست انتخاب ایرانیان مهاجر قرار گیرد.

نکته جالب اینکه با اینکه اتاوا پایتخت کانادا است، اما  در الویت انتخاب بسیاری از ایرانیان نمی باشد!

 تبلیغات اثربخش در تمام شهرهای کانادا

معرفی محله های ایرانی نشین کشور کانادا در سایت کانادا-ایران - بهترین محله ها و ایالت های مناسب برای کار و زندگی در کانادا - ایرانی در کانادا

معرفی محله های ایرانی نشین کشور کانادا در سایت کانادا-ایران – بهترین محله ها و ایالت های مناسب برای کار و زندگی در کانادا – ایرانی در کانادا

همه ما از اهمیت تبلیغات آنهم تبلیغات اینترنتی آگاهی کامل داریم.
اما تبلیغات به زبان مادری اهمیت برای کسب و کارهایی که به ایرانیان کانادا سرویس می دهند اهمیت دو چندان دارد و در این راستا سایت کانادا ایران بهترین انتخاب برای شما می باشد.

– چرا کانادا- ایران بهترین تبلیغات را ارائه می دهد؟

فعالیت پیوسته از سال 2006 تاکنون باعث شده تا سایت کانادا-ایران از نظر رباتهای رتبه بندی گوگل و ایرانیان ساکن کانادا یک سایت قدیمی، معتبر و مورد اعتماد باشد.

هزینه تبلیغات ارزان یکی دیگر از مهم ترین عواملی است که اثربخشی تبلیغات شما را دوچندان می کند.

پس اگر می خواهید ایرانیانی که در نزدیکی مغازه، رستوران، دفتر وکالت شما زندگی می کنند و نیاز به غذای ایرانی، خدمات وکالت و حمایت قانونی به زبان فارسی و پرستار ایرانی و سایر خدمات به زبان فارسی دارند و شما را انتخاب کنند ما به شما آگهی در سایت ایرانیان کانادا را پیشنهاد می کنیم.

تعرفه تبلیغات و سفارش

تعرفه آگهی و تبلیغات اینترنتی در سایت کانادا-ایران به نسبت کیفیت و اثربخشی آن بطور عجیبی ارزان است! و البته چنانچه سفارش شش ماهه یا یکساله بدهید از کوپن تخفیف ویژه تر هم برخوردار خواهید شد.  برای مشاهده تعرفه آگهی در کانادا و سفارش روی متن پررنگ بالای همین پاراگراف کلیک کنید

تماس با سایت کانادا ایران

 

 

کانادا - ایران
کانادا - ایران
تاره ترین اخبار و نیازمندی های ایرانیان ساکن کانادا در سایت www.Canada-Iran.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغ ایرانیان کانادا در سایت نیازمندیهای اینترنتی کانادا ایران روزانه فقط 2 دلار. درج آگهی ارزان در تورنتو - اتاوا و تمام شهرهای کانادا بصورت آنلاین Cheap ads in Canada - banner ads just 2 dollar for each day. order banner ads in all of the pages of Canada-Iran.com just 2 CAD for one day. تبلیغ ایرانیان کانادا در سایت نیازمندیهای اینترنتی کانادا ایران روزانه فقط 2 دلار. درج آگهی ارزان در تورنتو - اتاوا و تمام شهرهای کانادا بصورت آنلاین