راهنمای کاریابی و ارسال رزومه شغل یابی در کانادا

خرید از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

طراحی سایت برای ایرانیان خارج کشور https://www.arzejahani.ir/wp-content/uploads/2019/05/%D8%A7%D8%B1%D8%B2_%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C.gif  
حادثه تروریستی در مسجدی در کبک کانادا باعث کشته شدن ۵ تن شد. نخست وزیر کانادا اعلام همدردی کرد
حادثه تروریستی در مسجدی در کبک کانادا
ژانویه 30, 2017
پاسپورت کانادا پنجمین گذرنامه معتبر دنیا
ژانویه 31, 2017

راهنمای کاریابی و ارسال رزومه شغل یابی در کانادا برای ایرانیان کانادا و ایرانیان داخل کشور

در کشورهایی که اقتصاد معنای واقعی خود را داراست داشتن یک شغل و کار اهمیت بالایی دارد تا رفاه در زندگی مهیا باشد. کانادا به عنوان یک کشور پیشرفته دارای اقتصاد رشد یافته می باشد و اقتصادی که رشد خوبی داشته باشد نیاز به نیروی کار متخصص دارد تا بسته نشود. از این رو رویای کار و زندگی در کانادا به بسیاریا ازیارانیان داخل کشور انگیزه داد تا این کشور را برای زندگی انتخاب کنند.

ایرانیان زیادی در حال حاضر در کانادا زندگی می کنند و یا تازه وارد کانادا شده اند که داشتن یک شغل یکی از نیازهای اساسی زندگی در کانادا می باشد.

زبان حال زبان انگلیسی یا فرانسوی یکی از نیازهای مهم برای گرفتن شغل در کانادا می باشد. زیرا ارتباط با مشتری نیاز به دانستن زبان دارد. از این رو یافتن کار در روزهای اول شاید کمی دشوار باشد برای ایرانیانی که تسلط کافی به یکی از زبان های کشور کانادا یعنی انگلیسی و فرانسوی ندارند.

البته اهمیت زبان فرانسوی در استان کبک کانادا بسیار بالاست و این تعصب به زبان فرانسه  گاهی اوقات در این استان آنقدر زیاد است که اگر انگلسی سوالی کنید شاید پاسخی دریافت نکیند!

بهترین سایت کاریابی در کانادا

اما در هر صورت سایت مانستر هم یکی از سایت های معتبر کاریابی در کانادا می باشد. monster.ca

بهترین روش کاریابی در کانادا برای ایرانیان داخل کانادا

برای ایرانیان تازه واردشده به کانادا شاید جستجوی یک کارفرمای ایرانی بهترین انتخاب برای هر دوطرف باشد. برای مثال کارفرمایان زیادی در کانادا هستند که ایرانی هستند وس رویس آنها به ایرانیان ساکن کانادا می باشد و به همین خاطر شما به عنوان یک ایرانی که زبان فارسی می دانید در الویت انتخاب کارفرمای ایارنی کانادایی می باشید.

مثلا رستوران ایرانی در کانادا، وکیل ایرانی در کانادا، سوپرمارکت ایرانی در کانادا، پرستار ایرانی در کانادا و …

بهترین روش کاریابیwww.y22.ir/?s=%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85 در کانادا از داخل ایران

همانطور که می دانیم بدلیل مشکلات اقتصادی در داخل ایران وضعیت کسب و کار در ایران چندان مناسب نیست و در همین راستا وضعیت استخدام و کاریابی در ایران هم تعریف آنچنانی ندارد. به همین خاطر ایرانیان زیادی هستند که مایل هستند در کانادا شغل و کار پیدا کنند.

اما متاسافنه دو مشکل مهم در زمینه کاریابی در کانادا از داخل ایران وجود دارد.

مشکل اول نداشتن اقامت دائم کانادا

الویت نخست یک کارفرمای کانادایی از نوع ایرانی یا کانادایی این است که نیروی کار مورد نیاز خود را از بین شهروندان کانادا انتخاب کند. زیرا مشکلات زیاد قانونی و استخدامی در این بین وجود دارد.

پس شما که یک پاسپورت ایرانی دارید شانس بسیار کمی در زمینه استخدام در کانادا دارید مگر در یک حالت و اینکه تخصصی که دارید بسیار ویژه باشد بطوریکه فردی با تواناییهای شما در بین شهروندان کانادا بسیار کم باشد و این ویژگی و تخصص انقدر بالا باشد که کافرمای کانادایی زحمت گرفتن ویزای کار کانادا را خود بدهد.

اما شما شانس داشتن یک شغل خوب را در تهران دارید –

داشتن نمونه کار معتبر و یا سابقه کار در شرکت های بزرگ کمک بسیار زیادی به شما در جلب اعتماد کارفرمای کانادایی خواهد نمود.

اما در هر صورت چه یک ایرانی شهروند کانادا باشید و یا یک ایرانی داخل کشور که در فکر یافتن شغل در کانادا می باشد در بخش کاریابی سایت کانادا ایران می توانید آگهی کاریابی بصورت کاملا رایگان ارسال نمایید.

همنچنین تمامی کارفرمایان کانادایی چنانچه در جستجوی جذب نیروی متخصص هستند می توانند در همان صفحه آگهی استخدام خود را بصورت رایگان ارسال نمایند.

ورود به صفحه کاریابی در کانادا

توصیه ویژه برای رشد کسب و کار برای کارفرمایان ایرانی ساکن کانادا

اختصاصی وب سایت کانادا ایران

کانادا - ایران
کانادا - ایران
تاره ترین اخبار و نیازمندی های ایرانیان ساکن کانادا در سایت www.Canada-Iran.com

15 Comments

 1. احمد دهقان گفت:

  احمد دهقان هستم از ایران . زمینه فعالیتم با چند دهه در زمینه عکاس حرفه ای و گرافیک حرفه ای ، ضمنا در زمینه های نمایشنامه نویسی تآتر و تلویزیونی مهارت در نوشتن فیلمنامه نویسی و دکوپاژ فیلمنامه را دارم . داستان های کوتاه تحلیلی روانشناسانه حرفی برای گفتن دارم . ضمنا چهل سال مهارت در رشته نقای هنرهای تجسمی تا هنوز هم کار میکنم . سپاسگزار میشوم که مورد توجه قرار بدهید . سپاس .

 2. هتاو گفت:

  سلام خواهان کار در اروپا و کانادا هستم رشته ام حسابداری و ۳۹ سال م وده سال سابقه کار حسابداری دارم .

 3. Hashem گفت:

  هاشم هستم از کانادا .۳۸ ساله .به دنبال خانومی برای ازدواج .

  • paraaaan گفت:

   سلام، دختری هستم ۲۹ ساله،مدرک فوق لیسانس دارم دوس دارم با یه فردی که مقیم کاناداست صرفا برا ازدواج آشنا بشم.

   • Hooman گفت:

    email ersal shod mamnon misham email bedid

    • فرهاد گفت:

     سلام فرهاد هستم ۴۵ ساله با حرفه مکانیکی خودرو ساکن ایتالیا مشغول به کار در تعمیرگاه کشتی سازی در بخش سبستم هیدرولیک مسلط به زبان یونانی و ایتالیایی و در حد ابتدایی انگلیسی برای مهاجرت به کانادا احتیاج به راهنمایی و بدست آوردن شغلهای مورد نظر هستم

  • paraaaan گفت:

   سلام، دختری هستم ۲۹ ساله از ایران، مدرک فوق لیسانس دارم دوس دارم با یه فردی که مقیم کاناداست صرفا برا ازدواج آشنا بشم.

 4. امیر گفت:

  سلام من ۳۳سالمه دنبال همسر هستم از کانادا
  لیسانس آی تی و در کل فرد فنی هستم

 5. اعظم بانو گفت:

  سلام من ساکن ایران هستم وهمسرم چند سال است که فوت کرده دوست دارم با فردی که در خارج کشور است ازدواج کنم

 6. نسرین گفت:

  سلام من حدود پنجاهو پنج ساله هستم دوفرزند ،پسر ودختر دانشجو همسرم حدود سیزده سال پیش تصادف کردن فوت شدن ومن به تنهایی بچه هارو بزرگ کردم .من احساس تنهایی میکنم دوست دارم با یه فرد بزرگتر از خودم که تقریبا شرایط منو داشته باشه تا منو درک کنه ارتباط برقرار کنم و ازدواج کنم
  ا

 7. ِکریم نوروزی اصل گفت:

  سلام ۴۰سال سن دارم با مدارک کاری معتبر از طریق ازدواج یا شغل مایلم به کانادا مهاجرت کنم شماره تماس من۰۹۱۶******۶شماره واتساپ من۰۹****۴

 8. maryam گفت:

  سلام . مریم ، ۳۷ سالمه . کارشناس عکاسی تبلیغات و کارگردانی سینما هستم . سالها پیش یه زندگی کوتاه داشتم و جدا شدم . دیگه قادر به زندگی کردن در ایران نیستم . خیلی خیلی سخت شده مخصوصن بر حسب رشته ای که خوندم و دارم کار میکنم . خواهان ازدواج با یه آقایی که در کانادا یا استرالیا زندگی میکنه هستم .
  با احترام .

 9. janan گفت:

  درود
  جانان۳۴ روانشناس و شاغل . کرد هستم .ساکن ایران و به شدت خواهان مهاجرت به کانادا چه ازدواج چه صوری. با اقایی که اقامت داشته باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغ ایرانیان کانادا در سایت نیازمندیهای اینترنتی کانادا ایران روزانه فقط 2 دلار. درج آگهی ارزان در تورنتو - اتاوا و تمام شهرهای کانادا بصورت آنلاین Cheap ads in Canada - banner ads just 2 dollar for each day. order banner ads in all of the pages of Canada-Iran.com just 2 CAD for one day. تبلیغ ایرانیان کانادا در سایت نیازمندیهای اینترنتی کانادا ایران روزانه فقط 2 دلار. درج آگهی ارزان در تورنتو - اتاوا و تمام شهرهای کانادا بصورت آنلاین