جشن یلدا از تهران تا تورنتو و ونکوور

خرید از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

طراحی سایت برای ایرانیان خارج کشور https://www.arzejahani.ir/wp-content/uploads/2019/05/%D8%A7%D8%B1%D8%B2_%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C.gif  
برنامه فرودگاه ونکورر برای ساماندهی ترافیک سفر سال نو
دسامبر 6, 2023
طراحی کلیپ تبلیغاتی با تخفیف ویژه برای آرایشگاه ها و سالن‌های زیبایی ایرانی در تورنتو و سراسر کانادا و کانال یوتیوب
تبلیغات ویژه برای سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌های ایرانی در کانادا
ژانویه 5, 2024

اخبار کانادا- جشن شب یلدا و سفره آرائی یلدا از تهران تا تورنتو و ونکوور. مراسم یلدا و مهاجرت در تورنتوی کانادا

 

مهاجرت فقط یه سفر نیست! مهاجرت دل کندنه از احساسی که یک عمر در یک مکان عزیز و زیبا بنام سرزمین مادری ریشه دوانده و بزرگ شده! مهاجرت یعنی بدرود گفتن با سرزمین مادری، سرزمین ترانه های عاشقانه از ته دل، مهاجرت یعنی بدرود گفتن با سعدی و حاففظ و دوست و آشنا و برادر و خواهر و پدر و مادر.

و مجموع همه این احساس ها یعنی خود اصلی و درونیت و شخصیتی 90 درصد اون ضمین ناخودآگاه و ضمیر خودآگاهه و فقط می مونه یه پوسته و البته اون هم رنگ رخساره ای هست که نشان داره از درونت و احساساتت.

پس مهاجرت یعنی دل کندن از خودت و هیچی زجرآورتر از این نیست که خودت رو توی سرزمینت جا بگذاری و یه خود جدید بسازی اونم بدون مادر و زبان مادری و لالایی کودکی که از گوشت به ضمیر ناخودآگاهات منتقل شده…

و جشن ها بزرگترین پیوندها ما با سرزمین مادری و با سایر اقوام هست و جشن یلدا یکی از زیباترین و بزرگترین جشنهایی هست که در خارج از کشور هم جشن گرفته میشه اما خب نه به پر رننگی داخل ایران هست و نه حال و هواش مثل حال و هوای ایران و تهرانه!

در این راستا سایت کانال یوتیوب ایرانیان خارج کشور یک کلیپ از جشن یلدار در داخل ایران رو برای شما آماده کرده تا پیوند با ریشه هایمون رو از یاد نبریم و آبی به گل احساس درونمون بدیم.

امیدوارم از این کلیپ خوشتون بیاد و اگه خوشتون اومد پیشنهاد می کنم کانال یوتیوب ایرانیان خارج از کشور  لینک پایین رو توی یوتیوب سابسکرایب کنید تا کلیپ های خیلی بهتری رو تماشا کنید:

www.Youtube.com/IranianDiaspora

حالا بریم این کلیپ احساسی رو تماشا کنیم:

سایت کانادا-ایران

www.Canada-Iran.com

 

کانادا - ایران
کانادا - ایران
تاره ترین اخبار و نیازمندی های ایرانیان ساکن کانادا در سایت www.Canada-Iran.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغ ایرانیان کانادا در سایت نیازمندیهای اینترنتی کانادا ایران روزانه فقط 2 دلار. درج آگهی ارزان در تورنتو - اتاوا و تمام شهرهای کانادا بصورت آنلاین Cheap ads in Canada - banner ads just 2 dollar for each day. order banner ads in all of the pages of Canada-Iran.com just 2 CAD for one day. تبلیغ ایرانیان کانادا در سایت نیازمندیهای اینترنتی کانادا ایران روزانه فقط 2 دلار. درج آگهی ارزان در تورنتو - اتاوا و تمام شهرهای کانادا بصورت آنلاین