گردشگری کانادا – تور کانادا – مهاجرت به کانادا

خرید از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

طراحی سایت برای ایرانیان خارج کشور https://www.arzejahani.ir/wp-content/uploads/2019/05/%D8%A7%D8%B1%D8%B2_%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C.gif  
برف و سرما هوا در کانادا
ژانویه 22, 2019
مخالفت پزشکان کانادائی با افزایش دستمزد . تعدادی از پزشکان و دانشجویان پزشکی در ایالت کبک کانادا در نامه ای خواهان عدم افزایش حقوق خود شدند.
کم و پردرآمد‌ترین شغل‌ها در سراسر کانادا
فوریه 8, 2019

گردشگری کانادا – تور کانادا – مهاجرت به کانادا

کانادا سرزمین برف و سرما و البته سرزمین فرصتها. همه خاطرات ایرانیان داخل کشور از کاندا خلاصه می شه به فیلمهای خوب، برف و کریسمس و نوشابه کانادا درای و البته آبشار نیاگارا که این روزها یخ زده!

به این خاطر ایرانیا شوق سفر به کانادا رو داشتند و در قالب تور کانادا می خواستند این سرزمین شمالی رو ببینند.. اما مدتی که گذشت و سختیها در ایران اوج گرفت انگیزه مهاجرت به کانادا هم افزایش پیدا کرد و امروز یکی از آرزوهای جوانان ایران مهاجرت به کانادا هست.

کانادا بدلیل جمعیت کم و منابع مختلف فرصتهای خوب اقتصادی فراهم کرده و همین جمعیت کم در برابر منابع زیاد سطح رفاه رو افزایش داده و به این خاطر یک مکان خوب برای زندگی به حساب میاد. اما این فرصت اگه در قابل ویزای کار باشه خب یعنی اون ایرانی قصد داره تا با کسب درآمد به کشورش بازگرده اما مهاجرت یعنی دل کندن از همه چیز.

از همه عادتها و مردمی که با زبون مادری باهاشون تعامل داشته. اگرچه این روزها جمعیت ایرانی انقدر زیاد شده که شاید به زودی فارسی، زبون دوم و چه بسا زبون اول کانادا بشه!

در کل طبیعت بکر و آب و هوای عالی با اکسیژه خالص زیرساخت جاذبه های گردشگری کانادا رو تشکیل میده.

آبشار نیاگارا – خرس قطبی – برج سی ان (CN) (شبیه برج میلاد خودمون)
دریاچه لوئیز – پارک ملی کانادا با نام Banff – دهکده سان شاین

Vieux-Quebec

کبک قدیم   Vieux-Quebec شهری کوهستانی دارای ساختمانهای تاریخی

کبک قدیم Vieux-Quebec شهری کوهستانی دارای ساختمانهای تاریخی

کبک قدیم یا همون Vieux-Quebec شهری کوهستانی دارای ساختمانهای تاریخی که به عنوان یک میراث جهانی در یونسکو ثبت شده است.

Old Montreal

شهر مونترال مدرن و امروزی هست اما کمی پایین تر از ساحل می تونید بخش قدیمی مونترال رو ببینید که یاد فیلمهای قدیمی می افتید و مخصوص گردشگرانی هست که به کانادا اومدن تا چیزای جالب کانادا رو ببینن! سالن شهر – کلیسای سلطنتی نوتردام – بازار و خیابان بونسکور و محله ژاک-کارتیه (Jacques-Cartier) از جاذبه های گرشدگری مونترال قدیمی هستن

Ottawa’s Parliament Hill

در بالای رودخانه اتاوا یک ساختمان قدیمی وز یبا بنا شده که پارلمان هیل هست.
Whistler

یک شهر زیبا در نزدیکی ونکوور که در کل سال طرفدارای خودش رو داره. در واقع زمستون بهترین فرصت برای اسکی و تاستون فرصت عالی برای گلف و دوچرخه سواری در کوهستان. بخشهائی از المپیک زمستانی ۲۰۱۰ در این شهر برگزار شد.

اینص فحه به مرور کامل می شود. لطفا چنانچه شما هم درباره جاذبه های گردشگری کانادا اطلاعاتی دارید از فرم پایین همین صفحه ارسال بفرمائید.

کانادا - ایران
کانادا - ایران
تاره ترین اخبار و نیازمندی های ایرانیان ساکن کانادا در سایت www.Canada-Iran.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغ ایرانیان کانادا در سایت نیازمندیهای اینترنتی کانادا ایران روزانه فقط 2 دلار. درج آگهی ارزان در تورنتو - اتاوا و تمام شهرهای کانادا بصورت آنلاین Cheap ads in Canada - banner ads just 2 dollar for each day. order banner ads in all of the pages of Canada-Iran.com just 2 CAD for one day. تبلیغ ایرانیان کانادا در سایت نیازمندیهای اینترنتی کانادا ایران روزانه فقط 2 دلار. درج آگهی ارزان در تورنتو - اتاوا و تمام شهرهای کانادا بصورت آنلاین