کم و پردرآمد‌ترین شغل‌ها در سراسر کانادا

خرید از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

طراحی سایت برای ایرانیان خارج کشور https://www.arzejahani.ir/wp-content/uploads/2019/05/%D8%A7%D8%B1%D8%B2_%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C.gif  
گردشگری کانادا – تور کانادا – مهاجرت به کانادا
ژانویه 24, 2019
خانم کلی نایت کرفت سفیر آمریکا در کانادا به جای خانم نیکی هیلی به سازمان ملل می رود
سفیر آمریکا در کانادا به سازمان ملل می رود
فوریه 23, 2019

مخالفت پزشکان کانادائی با افزایش دستمزد . تعدادی از پزشکان و دانشجویان پزشکی در ایالت کبک کانادا در نامه ای خواهان عدم افزایش حقوق خود شدند.

کم درآمد‌ترین و پردرآمد‌ترین شغل‌ها در سراسر کانادا . برنامه ریزی بلند مدت برای یک مهاجرت موفق به کانادا

کانادا سرزمین فرصتهاست اما برای پیدا کردن بهترین فرصتها باید برنامه ریزی درست داشت. یک شغل خوب یعنی بهترین فرصت برای یک زندگی مرفه در یکی از بهترین کشورهای جهان. اما برای داشتن یک شغل خوب باید تخصص و تجربه کافی برای کسب آن موقعیت شغلی داشت. منظور من برنامه ریزی بلند مدت در راستای مشاغلی است که در کانادا دارای حقوق بالا هستند.

در این صفحه شما را با پردآمدترین و کم درامد ترین مشاغل کانادا آشنا می کنیم و شما به عنوان یک نوجوان یا جوان و یا شمای پدر و مادر اگر می خواهید آینده فرزندتان را تامین کنید از هم اکنون او را در راهی برنامه ریزی شده قرار دهید تا منجر شود به تحصیل و موفقیت در یکی از مشاغلی که در کانادا درآمد بالا دارند.

کم درآمد‌ترین شغل‌ها در سراسر کانادا

خیاط – آشپز فست فود – صندوق دار – متصدی بار – پیشخدمت رستوران – صندوق دار رستوران / دستیار آشپز – پرستار کودکان و سالمندان

شغل‌های بالا اگرچه در لیست کم درامدترین مشاغل هستند اما اصلا به معنی فقر یا بیکاری و مشکل در هزینه های زندگی نیست! بلکه تفاوت در بین سطح رفاه است.

استخدام و کاریابی در کانادا

پر درآمد‌ترین شغل‌ها در کانادا

دکتر متخصص – دندانپزشک – پزشک خانواده – وکیل – قاضی – مدیران ارشد تولید کالا و ساخت و ساز – مدیران ارشد امور مالی و ارتباطات – کارشناس ارشد محاسبات بیمه و خلبان به ترتیب پردرآمدترین کار و حرفه در کانادا هستند.

 

کانادا - ایران
کانادا - ایران
تاره ترین اخبار و نیازمندی های ایرانیان ساکن کانادا در سایت www.Canada-Iran.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغ ایرانیان کانادا در سایت نیازمندیهای اینترنتی کانادا ایران روزانه فقط 2 دلار. درج آگهی ارزان در تورنتو - اتاوا و تمام شهرهای کانادا بصورت آنلاین Cheap ads in Canada - banner ads just 2 dollar for each day. order banner ads in all of the pages of Canada-Iran.com just 2 CAD for one day. تبلیغ ایرانیان کانادا در سایت نیازمندیهای اینترنتی کانادا ایران روزانه فقط 2 دلار. درج آگهی ارزان در تورنتو - اتاوا و تمام شهرهای کانادا بصورت آنلاین