آیا پرسپولیس به اردوی کانادا می‌رود؟

خرید از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

طراحی سایت برای ایرانیان خارج کشور https://www.arzejahani.ir/wp-content/uploads/2019/05/%D8%A7%D8%B1%D8%B2_%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C.gif  
دستور بازگشت زباله های کانادا از فیلیپین
می 22, 2019
کسب درآمد از خانه در کانادا برای ایرانیان کانادا - Work from home at Canada
کسب درآمد از خانه در کانادا
می 29, 2019

تیم فوتبال پرسپولیس قهرمان ایران برای برگزاری اردو به کانادا سفر می کند

آیا تیم فوتبال پرسپولیس ایران به اردوی کانادا می‌رود ؟

تیم فوتبال پرسپولیس ایران با مربیگری برانکو ایوانکویچ تاکنون سه سال پیاپی قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شده و در کمتر از یک روز دیگر برای بدست آوردن جام دوم یعنی حذفی ایران روبروی تیم فوتبال سپاهان اصفهان قرار گرفته و در صورت برد در برابر تیم داماش گیلان قرار خواهد گرفت تا تکلیف قهرمان و جام مشخص شود.

این اردوی تمرینی آماده سازی بیش از پیش پرسپولیس برای لیگ قهرمانان اسیا است. همان لیگی که پرسپولیس در دو دور قبل نایب قهرمان آسیا شد اما در دور بعد بدلیل اشتباهات فاحش داوری از کسب امتیازات لازم برای صعود به دور دوم باز ماند. و اینبار پرسپولیس آماده می شود تا انقدر خوب و هجومی بازی کند که هیچ اشتباهی نتواند مانع برد این تیم شود. چیزی که به آن به شدت عادت کرده. عادتی که نتیجه نظم، دانش، یکدل بودن و گوش سپردن به سخنان سرمربی می باشد.

آیا تیم فوتبال پرسپولیس ایران به اردوی کانادا میرود؟

البته این سفر به موافقت شورای برون مرزی وابسته است که به توجه به شرایطی که این سفر دارد احتمال زیادی دارد انجام پذیرد. زیرا سفر به کانادا برای پرسپولیس هیچ هزینه ای ندارد.

بدلیل هزینه بالای ارز، فدراسیون فوتبال ایران برگزاری اردوی خارج کشور را ممنوع اعلام کرده بود، این در حالی است که بدلیل قهرمانی چند ساله پرسپولیس در ایران از چند کشور خارجی درخواست برگزاری اردو شده بود که کانادا بهترین انتخاب بود که البته همانطور که گفته شد این سفر برای تیم پرسپولیس کاملا رایگان بوده و شورای برون مرزی نیز موافقت خود را برای سفر تیم پرسپولیس اعلام کرده است.

زمان سفر پرسپولیس به کانادا مشخص شد

برپایه این برنامه قرار است کاروان تیم پرسپولیس ۱۵ تیرماه راهی کانادا شود و ۱۲ روز در این کشور حضور خواهند داشت. زمان برگشت تیم پرسپولیس به ایران نیز ۲۷ تیرماه اعلام شده

زمان برگشت تیم پرسپولیس به ایران ۲۷ تیرماه اعلام شده

پیش بینی می شود ایرانیان و فارسی زبانان ساکن شهرهای مختلف کانادا برای دیدن ستاره های سرخ و شیرهای جوان ایرانی به محل اردوی پرسپولیس بیایند.

برای نمونه یک ایرانی ساکن کانادا نوشته: کانادا بیان…من کانادا هستم و میرم پیششون فقط کاناداااا

مرکز اطلاعات ایرانیان کانادا

کانادا - ایران
کانادا - ایران
تاره ترین اخبار و نیازمندی های ایرانیان ساکن کانادا در سایت www.Canada-Iran.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغ ایرانیان کانادا در سایت نیازمندیهای اینترنتی کانادا ایران روزانه فقط 2 دلار. درج آگهی ارزان در تورنتو - اتاوا و تمام شهرهای کانادا بصورت آنلاین Cheap ads in Canada - banner ads just 2 dollar for each day. order banner ads in all of the pages of Canada-Iran.com just 2 CAD for one day. تبلیغ ایرانیان کانادا در سایت نیازمندیهای اینترنتی کانادا ایران روزانه فقط 2 دلار. درج آگهی ارزان در تورنتو - اتاوا و تمام شهرهای کانادا بصورت آنلاین